loader image

FAQ

Má server pravidla?
Ano, je pro ně vytvořená místnost, ve které jsou sepsána všechna pravidla serveru. Doporučujeme se jimi řídit. 😉
Nabíráte do A-teamu?
Ne, ale pokud budeme, tak vám dáme vědět.
Co je BanGaming Bot?
BanGaming Bot přiřazuje hodnosti, zobrazuje čas strávený na serveru, vytváří místnosti a připojuje členy do soutěže. Pro více info. má bot vlastní místnost s informacemi k ovládání. (>Seznam příkazů pro bota<)
Můžu si založit vlastní permanentní místnost?
Ano, každý uživatel s větším levelem jak 1 (5h ativity na serveru). Zakládá se dvojitým kliknutím na >>Permanentní místnosti<<
Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo od své místnosti?
Dvojitým kliknutím na >>Permanentní místnosti<< se připojíte do své místnosti. Zde si pak nadále můžete změnit svoje heslo.
Je permanentní místnost permanentní?
Nebude-li vaše místnost po dobu 20 dní používána, bude BanGaming Botem smazána.
Jak získám hráčské ikonky?
Místnost 🎮Získání hráčských ikonek🎮 se nachází v horní části TS serveru. Zde najdete návod na jejich nastavení. Nastavují se přes chat s BanGaming Botem.
Co jsou to uživatelské levely?
Jsou to různé levely, které získáváte aktivitou na ts serveru. Za vyšší levely dostanete i odměny.
Co je soutěž? Jak probíhá soutěž? Jak se připojit do soutěže?
Na našem serveru má každý uživatel možnost být součástí měsíční soutěže. Soutěž probíhá tak, že se členové připojí přes BG bota a na konci měsíce jdou do slosování. Napojit se může každý přes command: !soutěž do zpráv BG botovi.
Co mám dělat po zakoupení VIP přes PAYPAL?
Po zakoupení VIP kontaktujte ServerAdmina, který ověří platbu a zpřístupní vám všechny výhody VIP. ServerAdmin nemusí být vždy dostupný na serveru. Proto prosím vyčkejte na jeho příchod.
Můžu se připojit s VPN?
Není možné se připojit na server pokud si nekoupíte VIP. VPN jsme zakázali z důvodu, že se lidé vydávali za někoho jiného a otravovali členy serveru.